Kongreye Davet


Değerli meslektaşlarım,

Ülkemizde ilk kez 2004 yılında düzenlediğimiz “Sağlıkla İlgili Yaşam Kalitesi” kongrelerinin altıncısını düzenlemenin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. “International Society of Quality of Life (ISOQOL)”ün afiliye kuruluşu olan (http://www.isoqol.org/about-isoqol/affiliate-organizations)  SAYKAD’ın 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak kongresine katılımınızı bekliyoruz. 6. toplantının ana teması "Yaşam Kalitesinin Kliniğe Uygulanması"dır.
Kongre üç gün olarak planlanmıştır. İlk gün yapılacak kongre önce çalıştaylar/kursları sonraki iki gündeki ana program izleyecektir.  Kongre paneller ve bildiri sunumları ile gerçekleştirilecek olup, bildiri gönderimi için son tarih 30 Ağustos 2019'dur. 
Bildiri gönderimi online sistem üzerinden gerçekleştirilecektir.
Kongremizin gelenekselleşen çok disiplinli bilimsel yapısına katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. İzmir’de buluşmak dileğimizle..

Saygılarımızla

Prof. Dr. Erhan ESER
SAYKAD Yönetim Kurulu Başkanı
Share on Google Plus

About saykad

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.